מותנת שער למאמר: 7 טיפים ליזם איקומרס מתחיל

7 דברים שחובה לדעת לפני שפותחים עסק איקומרס

הרגלי הצריכה שלנו השתנו פלאים בעשור האחרון ועברו לעולם הדיגיטלי.
כיום כ20% מהשוק העולמי מתנהל אונליין. זה אומר שכל עסקה חמישית קורית בעולם הוירטואלי.

המגמה הזאת הובילה יותר ויותר אנשים לפתוח עסקי איקומרס (חנויות באינטרנט). חלקם יזמים צעירים שפותחים עסק לראשונה בחייהם וחלקם עסקים ותיקים שמעבירים את הפעילות שלהם אל תוך עולם האונליין.
כך או כך, זה עולם חדש ורבים מהיזמים והעסקים שפונים אליו עושים את זה בפעם הראשונה ובלי נסיון.

היום נרצה לשתף בכמה תובנות שעלו בעבודה שלנו עם יזמי איקומרס:
  1. זוהי בעיקר עבודה משרדית בה אתה נמצא רוב היום מול המחשב או בטלפוןאם זו לא סביבת עבודה שאתה מסוגל להימצא בה, יהיה לך מאוד קשה.
  2. עיקר הפוקוס שלך בתור המנהל צריך להיות בבניית המותג וביצירת משפכים שיווקיםהרבה עסקי איקומרס מבססים את עיקר המכירות שלהם על משפך שיווקי בודד או לפעמים על שניים. זה מצב מאוד מסוכן כי ברגע שיש תקלה באחד המשפכים, ותאמינו לנו שהיא תגיע בשלב כלשהו, אתה נמצא בבעיה רצינית.
  3. זה עולם של פלטפורמות, תוספים, תבניות, תוכנות עזר וטרנדיםאם אין לך יכולות למידה עצמאיות בעזרת האינטרנט ואין לך זיקה לעולם הזה, תמצא שותף ששוחה בו.
  4. כמו בכל ביזנס, סבלנות היא תכונה הכרחיתלרוב העסקים בכלל ובתוכם עסקי האיקומרס לוקח בין שנה לשנתיים להתאזן ולהתייצב. תהיה סבלני, תתרכז ביצירת אוטומציות בעסק ובבניית המותג.
  5. ההוצאה המרכזית שלך הולכת להיות על שיווק וכנראה שיעברו כמה חודשים עד שתראה ROI חיוביאתה צריך להתחיל עם סכום שיאפשר לך את המרווח נשימה הזה.
  6. שירות לקוחותאחד החלקים החשובים בעסק. זה שאתה לא פוגש את הלקוחות שלך פנים אל פנים לא אומר שאין לך אחריות כלפיהם. תעזור להם, תענה מהר, תייצר תוכן בעל ערך עבורם.
  7. תמיד תשאף לשפר ולשדרגאסור להישאר סטטי. טרנדים עיצוביים ותוספים שמשפרים את חווית המשתמש יוצאים לאוויר העולם בקצב מסחרר. זה שוק בתנועה מתמדת והוא סופר מרגש, אז יאללה, לך תפוס את הגלשן שלך ועלה על הגל.

מאחלים לכם אינסוף מכירות, חיוכים והצלחות בעסק.

אהבתם את המאמר? נשמח לשיתופים :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp